Genel

iPhone Ekranım Kırıldı, Ne Yapmalıyım?

            Teknolojinin hemen hemen her yerde aktif bir şekilde kullanılması, olası kazaları da ön plana çıkarıyor maalesef. Yani kişisel detaylardan tutun da, kullanım alışkanlıklarımıza bağlı olarak dahi pek çok sorun ile karşılaşabiliyoruz. Mesela iPhone ekranı olası bir düşme ile kırılabilir. Peki bu durumda neler yapabiliriz? Hemen konuşalım gelin. Malum, böyle bir durumun oluşması, hepimizin başına gelebilecek bir kaza ve sonucunun telefonun fiyatına eş bir büyüklükte sıkıntı yaratacağı durum; iPhone ekranının kırılması. Apple, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma ve bu tutumu ile dünyanın en saygın firmaları arasında yer alıyor. Peki neler yapılıyor?

Iphone Ekran Değiştirme

            Cihazınızı düşürdükten sonra oluşan durum için teknik servis sizden ortalama 900 TL ile 1500 TL arasında bir talep edebilir. Hatta bunu edecektir de. Bu ücreti öderseniz yapılacak olan şey, yalnızca cam değişimi olacaktır (kırık olan, ya da bozuk olan cam). Hal böyle olunca, oldukça masraflı bir durum olarak karşımıza çıkan bu durumlarla kim uğraşmak ister sizce? Yani düşünün ki bakım masrafı dahi telefonun ücretine yakın bir halde iken, kolay kolay tamir yaptırmayı düşünür müsünüz? İşte Apple’ın müşteri memnuniyeti burada giriyor devreye. Yalnızca Apple Store’larda yapılacak olan teknik destek uygulamasına dahil olabilirsiniz. Apple Store ne yapar peki? Size 2 seçenek sunar.

Iphone Ekran Fiyatı

  1. Ekran değişimi; 350 TL ile 550 TL arası bir fiyat
  2. Cihaz değişimi; 900 TL ile 1300 TL arası bir fiyata cihaz değişimi.

Ne kadar da güzel ve yerinde bir uygulama değil mi? Tabi bu fiyatlar yalnızca garanti kapsamında olan cihazlar için geçerli olan bir durum, onu da hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı