Genel

Bimcell Bedava İnternet SMS ve Konuşma Paketleri

Müşteri hizmetlerine önem veren bimcell ülkemizde tercih edilen operatörlerin arasında yer almaya başladı. Ayrıca başka bir operatörden bimcelle geçmek oldukça kolaydır. Sadece kimlik fotokopisi yeterlidir. 5- 6 gün içerisinde bimcelle geçmiş olursunuz. Bimcelli olun hem kaliteyi hem de ucuzluğu yakalayın.

Bimcell Bedava İnternet Paketleri

Bimcell operatörü diğer operatörler gibi bedava internet kampanyalarını başlattı. Bu kampanya sayesinde bimcelli olan herkes bedava internete erişmiş olup rahat rahat kullanma şansını yakalamış olacaklardır. Özellikle gençlerin tercih alanı olan internet bimcell de hem daha ucuz hem de daha kaliteli şekilde sizlere sunulmaktadır. Bedava internetin dışında ücretleri oldukça düşük olan internet paketlerimizde bulunmaktadır.

5 TL karşılığında 250MB internete sahip olabilirsiniz.

9 TL karşılığında 500MB internete sahip olabilirsiniz.

14,5 TL karşılığında 1GB internete sahip olabilirsiniz.

Yukarıda da belirtilen ücretli internet paketleri diğer operatörlere göre farklıdır. Yani bir ayda birden fazla interneti kullanabilirsiniz. Ay içinde istediğiniz kadar paket satın alabilme şansınız bulunmaktadır.

Bimcell Bedava SMS Paketleri

Rahat rahat sınırsız bir şekilde SMS e sahip olmak isteyen gençlerin ilk tercih alanlarında bir de bimcelldir. Bimcell özellikle gençlerin en çok tercih ettiği operatörler arasında yer aldığı için SMS konusunda da sınırsızlık tanımaktadır. Yani bedava SMS hakkı vermektedir. Bedava SMS hakları dışında ücret karşılığında SMS e sahip olabilirsiniz.

4 TL ye 100 SMS

7 TL ye 500 SMS

9 TL ye 2000 SMS e sahip olabilirsiniz. Ayrıca ayda 1 kere kullanma koşulu yoktur. İsteğe bağlı olarak kullanılabilir.

Bedava Konuşma Paketleri

Bimcell bedava konuşmaların yanında ücret karşılığında da konuşma paketlerimiz bulunmaktadır. Bimcell diğer operatörlere göre ücret bakımına göre daha uygundur. Ücret bakımında uygun olmasının yanında sağladığı kampanyalar sayesinde de git gide kendisini geliştirmektedir.

12 TL ye 250 DK. Yapılacak olan bu dk için 250DK yazıp 4551 e göndermeniz gerekmektedir. ayrıca yapılan bu konuşma paketi her yönedir.

14 TL ye 500 DK. Bu paket için de 500DK yazıp 4551 e göndermeniz gerekmektedir. Yapmış olduğunuz bu paketteki konuşmalar her yönedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı